Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Hyundai | Accent | Pazar3

16 мар. 18:59 Автомобили , Куманово

Hyundai Accent familijarno vozilo ekonomicno

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:55 Автомобили , Куманово

Hyundai Accent 1.3

2 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
31 јул. 21:20 Автомобили , Куманово

HYUNDAI ACCENT 1.5 CRDI

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 14:46 Автомобили , Куманово

Hyundai Accent 1.3 zamena -01

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг. 13:14 Автомобили , Куманово

Hyundai Accent -01 mnogu socuvana

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
23 јун. 16:41 Автомобили , Куманово

Hyundai Accent - 96

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток