Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Coupe

30 јул. 09:32 Претпријатие , ,

HYUNDAI COUPE 2.7 V6 PLIN MOZE ZAMENA I RATI

4 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 00:10 , ,

Menuvam

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 02:59 ,

Kupuvam avtomobil od 1100 do 1400 e.

1 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 15 000 - 19 999
27 мај 22:14 , ,

Hyundai Coupe -01

3 890 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 04:07 ,

HYUNDAI COUPE

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 11:52 , ,

Hyundai Coupe FX 2.0

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 20:13 ,

Hyundai Coupe

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 14:33 ,

Hyundai coupe REDOK MODELL

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
19 јан. 23:17 , ,

Hyundai Coupe 1.6 16v

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 20:45 ,

Hyundai Coupe 2.0 140ks/zamena BMW316 PEUGEOT 406

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
29 окт. 10:41 , ,

Hyundai Coupe 1,6

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
20 окт. 14:28 , ,

Hyundai Coupe 2.0

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 12:08 , ,

Hyundai Coupe 2.0 105kw benzin plin

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 12:43 , ,

Hyundai Coupe 1.6 16v

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 21:30 ,

Hyundai Coupe

40 000 МКД

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 19:00 ,

Hyundai Coupe

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
02 јул. 15:17 , ,

Hyundai Coupe 1.6 so atestiran plin

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 18:41 , ,

Hyndai Coupe plin reg full oprema

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 20:31 ,

Hyundai Coupe

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 09:44 ,

Hyundai Coupe 1.6 16v 85kw

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 21:52 , ,

Hyundai Coupe

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 16:43 ,

Hyundai Coupe 1.6 -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 11:46 , ,

Hyundai Coupe 1.6 16v top klima full odlicen 11-01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 19:53 , ,

Hyundai Coupe 1.6 16v ful kilmal odlicen -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
09 септ. 17:47 Претпријатие , ,

Hyundai Coupe -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 13:10 , ,

HYUNDAI COUPE 1.6 BENZIN PLIN -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 13:56 , ,

Hyundai Coupe 2.0 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
14 јун. 10:24 , ,

Hyundai Coupe 1.6 16v klima full odlicen 11 -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
06 мај 18:33 ,

Hyundai Coupe -97 Bez zamena

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 11:19 , ,

Hynday Coupe socuvano -99

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 15:10 , ,

Hyundai Coupe 1.6 16v klima full odlicen -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 15:44 ,

Hyundai Coupe 1.6 -97

1 499 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
09 јан. 19:43 ,

Hyundai Coupe 1.6 16V Sport 114ps registriran -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 11:29 , ,

Hyundai Coupe -98

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
03 дек. 11:14 , ,

Hyundai Coupe 1.6 16v ful klima odlicen 11.2001

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 окт. 12:46 , ,

Hyundai Coupe 1.6 79kw -01 ITNO

500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
25 септ. 15:15 , ,

Hyundai Coupe -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
12 септ. 12:07 , ,

Hyundai Coupe 1.6 -97

1 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
13 авг. 00:38 , ,

Hyundai Coupe 1.6 PLINSKI URED -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 19:08 , ,

Hyundai Coupe 1.6 PLINSKI URED -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 11:25 , ,

Hyundai Coupe -97 vo odlicna sostojba

1 999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
09 мар. 12:46 ,

Hyundai Coupe -98 vo odlicna sostojba ITNO

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан. 10:21 , ,

Hyundai Coupe 2.0 -97 Ekstra

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток