Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Elantra

Вчера 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:55 , ,

Hyundai Elantra 1.6 MPI GLS 2019-та

14 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
04 мај 23:28 ,

Hyundai Elantra 1.6 i atestplin /benzin

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 20:12 , ,

Hyundai Elantra -04

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 16:12 , ,

Hyndai Elantra

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 09:13 ,

HYUNDAI ELANTRA -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
27 септ. 21:18 ,

Hyundai Elantra

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
05 апр. 22:10 ,

Hyundai Elantra 1.6 TNG STAKLO

2 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 18:16 , ,

HYUNDAI ELANTRA CRDI

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 15:48 ,

Hyundai Elantra

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 16:29 ,

Hyundai Elantra

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 19:45 , ,

Hyundai Elantra vo odlicna sostojba

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 14:27 , ,

Hyundai Elantra 2.0crdi

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 17:37 , ,

Hyundai Elantra 1.6 GL 107ph-ITNO

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 01:22 ,

Hyundai Elantra -99 ITNO

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 15:22 , ,

Hyundai Elentra 1.6i -04

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 17:13 ,

Hyundai Elantra -02 dizel zamena so moja doplata

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 11:52 ,

HYUNDAI ELANTRA 2.0 CRDI -02 ITNO EXTRA cena

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
05 мај 10:13 , ,

Hyundai Elantra od prv sopstvenik -04

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
25 апр. 18:09 , ,

Hyundai Elantra GL 1.6 -04

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
15 апр. 15:28 , ,

Hyundai Elantra od prv sopstvenik -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток