Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Hyundai | Elantra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


27 ноем. 19:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
17 ноем. 16:35 ,

Se prodava Hyundai Elantra

8 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
17 ноем. 15:10 ,

Hyundai Elantra -13

8 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
14 ноем. 20:04 , ,

Hyundai Elanrta 1.6 2015

9 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
13 ноем. 15:31 , ,

Hyundai Elantra 1.6 MPI GLS

14 199 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
07 ноем. 23:17 , ,

Hyundai Elantra 1.6 2015

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
13 септ. 17:43 ,

HYUNDAI ELANTRA -12

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
13 септ. 12:00 ,

HYUNDAI ELANTRA GLS 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
04 мај 23:28 ,

Hyundai Elantra 1.6 i atestplin /benzin

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 20:12 , ,

Hyundai Elantra -04

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток