Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Hyundai | Elantra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 јул. 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 јун. 21:38 , ,

Hyundai Elantra 1.6 MPI GLS 2019-та

15 399 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
04 мај 23:28 ,

Hyundai Elantra 1.6 i atestplin /benzin

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 20:12 , ,

Hyundai Elantra -04

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 16:12 , ,

Hyndai Elantra

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 09:13 ,

HYUNDAI ELANTRA -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
27 септ. 21:18 ,

Hyundai Elantra

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
05 апр. 22:10 ,

Hyundai Elantra 1.6 TNG STAKLO

2 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 18:16 , ,

HYUNDAI ELANTRA CRDI

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 15:48 ,

Hyundai Elantra

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток