Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Hyundai | Elantra

17 окт. 01:22 ,

Hyundai Elantra -99 ITNO

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток