Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Excel

28 дек. 17:42 ,

Hyundai Excel 1.5i -93

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток