Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Galloper

30 апр. 21:02 ,

Hyundai GALOPEER 4x4��

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 окт. 19:21 ,

Hyundai Galloper

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 14:49 ,

Hyundai Galloper

4 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 06:50 , ,

Hyandai Galloper

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек. 14:47 , ,

Hyundai Galloper 2.5TD

4 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
03 септ. 14:20 ,

Hyundai Galloper motor defekt

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
04 мар. 18:40 ,

Dzip Hyundai Galloper

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 09:55 ,

Hyundai Galloper 2.5 intercooler

4 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 03:26 ,

Hyundai Galloper

3 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
14 окт. 22:52 ,

Hyundai Galloper

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
05 апр. 15:41 ,

Jeep Hyundai Galloper 2.5td 4x4

3 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 16:26 ,

Hyundai Galloper -00

3 020 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 14:36 ,

HYUNDAI GALLOPER 2.5 TDI 4x4 PERFEKTEN -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 09:54 ,

Hyundai Galloper 2.5 TD 4X4 ODLICEN -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 06:21 ,

Hyundai Galloper 2.5 tdi moze i za zamena

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 19:20 ,

Hyundai Galloper -00

6 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 21:08 ,

Hyundai Galloper -01

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 14:56 ,

Hyundai Galloper -98

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
15 ноем. 13:42 , ,

Hyundai Galloper -01

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 14:07 , ,

Hyundai Galloper -00

4 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул. 16:28 , ,

Hyundai Galloper -01

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
13 јул. 14:59 ,

HYUNDAI GALLOPER -98

6 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 21:36 ,

Hyundai Galloper 2.5 TCI -01

4 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток