Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Hyundai | Galloper

20 апр. 14:36 ,

HYUNDAI GALLOPER 2.5 TDI 4x4 PERFEKTEN -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 09:54 ,

Hyundai Galloper 2.5 TD 4X4 ODLICEN -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 06:21 ,

Hyundai Galloper 2.5 tdi moze i za zamena

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 21:08 ,

Hyundai Galloper -01

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 13:42 , ,

Hyundai Galloper -01

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 16:28 , ,

Hyundai Galloper -01

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
12 јан. 21:36 ,

Hyundai Galloper 2.5 TCI -01

4 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток