Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | H-1

13 фев. 17:16 ,

Hyundai H-1 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 13:41 ,

Hyundai 2.5td 75kw

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 21:34 , ,

Hyundai H-1 ekstra cena

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 04:20 ,

HYUNDAI H-1 -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 09:09 , ,

Hyundai H-1

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
21 јун. 09:00 , ,

HYUNDAI H-1 2.5 CRDI -08

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 45 000 - 49 999
09 мар. 12:44 , ,

Hyundai H-1 ili se menuva za pick up

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
07 фев. 23:49 , ,

HYUNDAI H-1 ITNO

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
29 јан. 14:22 , ,

Hyundai H1

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 22:34 , ,

Hyundai H1

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 20:57 , ,

HYUNDAI H1

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
05 дек. 17:22 , ,

HYUNDAI H1

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
03 авг. 13:00 , ,

Hyndai H-1

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
24 јун. 17:17 , ,

Hyundai H-1 itno

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
18 апр. 20:41 , ,

Hyundai H-1

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 10:18 , ,

PATNICKO KOMBE HYUNDAI H-1

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 23:01 ,

HYUNDAI H-1

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 02:27 ,

HYUNDAI H-1

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт. 09:12 , ,

HYUNDAI H-1 2.5 CRDI -08

Година: 2008
Километража: 45 000 - 49 999
14 септ. 14:35 ,

HYUNDAI H-1 2.5 -04

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
18 јун. 13:17 ,

Hyundai H-1 -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
19 апр. 16:33 ,

Hyundai H-1 2.5crdi -00

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 20:46 ,

Hyundai H1 2.5 diesel 6 sedista -02

3 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток