Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | H-1 Starex

02 дек. 16:15 ,

Hyundai Starex 4×4

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток