Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Hyundai | H-1 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 окт. 09:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai H-1

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
21 јун. 09:00 Автомобили , Скопjе , Центар

HYUNDAI H-1 2.5 CRDI -08

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 45 000 - 49 999
09 мар. 12:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai H-1 ili se menuva za pick up

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
07 фев. 23:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

HYUNDAI H-1 ITNO

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
29 јан. 14:22 Автомобили , Скопjе , Центар

Hyundai H1

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 22:34 Автомобили , Скопjе , Чаир

Hyundai H1

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 20:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

HYUNDAI H1

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
05 дек. 17:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

HYUNDAI H1

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
24 јун. 17:17 Автомобили , Скопjе , Скопје

Hyundai H-1 itno

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
18 апр. 20:41 Автомобили , Скопjе , Бутел

Hyundai H-1

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток