Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | H 100

18 окт. 17:23 , ,

Kombe Hyundai H100

Година: 1994
Километража: 10 000 - 14 999
14 мар. 21:56 , ,

Hyundai x-100 Grace

12 345 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
16 апр. 14:58 ,

HYUNDAI H100 2.5 ODLICNO

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 08:45 , ,

HUNDAY H 100 -96

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 350 000 - 399 999
18 мар. 11:52 ,

Kombe Hyundai H 100 -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 450 000 - 499 999
Кон почеток