Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Lantra

06 авг. 10:13 ,

Hundai Lantra 1.8 Benzin Plin so atest

900 МКД

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 23:27 , ,

Lantra

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 12:16 , ,

Hyundai Lantra

180 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 14:40 , ,

Hyundai Lantra -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 19:42 , ,

Hyundai Lantra

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
25 јан. 20:47 , ,

Hyundai Lantra

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 14:12 , ,

Hyundai Lantra 1.9 -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 22:32 , ,

Hyundai Lantra 1.8 TK

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 03:19 , ,

Hynday Lantra

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 15:47 ,

Hyundai Lantra 1.8 GL Karavan

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 13:58 ,

Hyundai Lantra

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
26 фев. 10:23 , ,

AVTOMOBILI I JEEP KUPUVAM OD 95 DO 15 DAJTE PONUDA

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 15:55 , ,

Hyundai Lantra taxi verzija

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 19:58 , ,

Hyundai Lantra

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 23:28 ,

Hyundai Lantra

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
27 апр. 11:37 ,

Hyundai Lantra

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
18 мар. 00:35 ,

Hyundai Lantra

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 22:56 , ,

Hyundai Lantra

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 14:19 ,

HYUNDAI LANTRA 1.6 GLS

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 14:18 , ,

Hyundai Lantra ili zamenuva

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 22:18 ,

Hyundai Lantra

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун. 20:00 , ,

Hyundai Lantra

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
29 мар. 12:33 ,

Hyundai Lantra moze i zamena

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
20 мар. 19:32 , ,

Hyundai Lantra 1.8

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 01:23 , ,

Hyundai Lantra

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 10:02 , ,

Hyundai Lantra

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 18:52 , ,

Hyundai Lantra

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 11:40 ,

Huyndai Lantra -93

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 20:51 , ,

Hyundai Lantra -94

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 14:32 ,

Hyundai Lantra -96

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 10:23 ,

Hyundai Lantra -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 10:19 , ,

Hyundai Lantra -96

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
25 ноем. 20:51 , ,

HYUNDAI LANTRA 1.6 -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 21:04 ,

Hyundai Lantra 1.9 Plin Karavan -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 14:37 ,

Hyundai Lantra -96

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
24 авг. 22:11 ,

Hyundai Lantra -94

1 550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
13 јул. 09:21 , ,

Hyundai Lantra -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 45 000 - 49 999
12 јул. 08:44 ,

HYUNDAI LANTRA 1.5 i -94

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
08 јул. 16:26 ,

HYUNDAI LANTRA 1.5 -94 EVTINO

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
13 мај 09:40 ,

HYUNDAI LANTRA -97

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 09:30 , ,

Hyundai Lantra -96

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 23:37 , ,

Hyundai Lantra -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
26 апр. 18:26 , ,

Hyundai Lantra 1.6 GLS 16v -92 ITNO

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 22:23 , ,

Hyundai Lantra 1.8 -97

799 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
25 јан. 16:12 , ,

Hyundai Lantra -96 ITNO

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток