Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Hyundai | Lantra | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 ноем. 10:31 Автомобили , Битола

Hyundai Lantra registrirana

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 15:16 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Hyundai Lantra

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
22 окт. 18:12 Автомобили , Скопjе , Илинден

Hyundai Lantra 1.8 TK

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 03:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Hynday Lantra

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 15:47 Автомобили , Радовиш

Hyundai Lantra 1.8 GL Karavan

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 13:58 Автомобили , Гостивар

Hyundai Lantra

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
26 фев. 10:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

AVTOMOBILI I JEEP KUPUVAM OD 95 DO 15 DAJTE PONUDA

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 15:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai Lantra taxi verzija

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 19:58 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Hyundai Lantra

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 18:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

Hyundai Lantra karavan 1.8 benzin

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток