Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Hyundai | Matrix

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


13 ноем. 09:08 , ,

prodavam hundai matrix 1/5 dci so tri cilindra

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
26 окт. 18:47 ,

Se prodava

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 мар. 18:56 , ,

Hyundai Matrix -06 moze zamena

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 22:51 ,

Hyundai Matrix 1.5 CRDI

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 19:25 , ,

Hyundai Matrix

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
27 авг. 12:02 , ,

Hyundai Matrix

1 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 14:50 ,

Hyundai Matrix

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
15 апр. 12:34 ,

Hyundai Matrix

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
25 фев. 21:25 , ,

Hyundai Matrix -06 Odlicno odrzan

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
07 септ. 20:08 , ,

Hyundai Matrix -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток