Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Pony

04 авг. 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 14:19 ,

Hyundai Pony so atestiran plinski ured

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
07 мај 09:46 ,

Hyundai Pony 1.5 61kw

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 19:21 ,

Hyundai Pony vo dobra sostojba

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
07 јан. 19:44 , ,

Hyundai Pony 1.5 na plin

800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
05 јан. 16:03 , ,

Hyundai Pony

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 13:53 ,

Hunday Pony

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
02 ноем. 17:05 , ,

Hyundai Poni Atest Plin

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
28 јун. 12:53 ,

Hyundai Pony

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
03 мај 22:12 , ,

Hyundai Pony -95

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 02:20 , ,

Hyundai pony

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 02:20 , ,

Hyundai Pony

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
12 фев. 00:11 , ,

Hyundai Pony -95 benzi plin

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 14:36 ,

Hyundai Pony

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
10 ноем. 19:56 ,

Hyundai Pony

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
26 окт. 18:21 ,

Hyundai Pony

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 22:34 , ,

HYUNDAI PONY

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 11:31 ,

Hyundai Pony 1.3

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 01:17 ,

Hyundai Pony

570 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 21:15 , ,

Hyundai Pony

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 02:25 , ,

Fiksno bez cenkanje

30 000 МКД

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 22:40 , ,

Hyundai Pony

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 20:54 , ,

HYUNDAI PONY

200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 21:11 ,

Hyundai Pony

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 08:16 , ,

Hyundai Pony

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 16:10 ,

Hyundai Pony

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 17:18 ,

Hyundai Pony Plin povolno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 13:02 Претпријатие , ,

HYUNDAI PONY -95 ATEST PLIN REGISTRIRANO

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 21:19 ,

Hyundai Pony Plin povolno

599 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:35 , ,

Hyundai Pony 1.5 benzin so plin so atest

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
21 ноем. 12:12 ,

Hyundai Pony -95

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 14:25 , ,

Hyundai Pony -91

850 ЕУР

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 07:03 , ,

Hyundai Pony -94

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
23 јун. 03:58 , ,

Hyundai Pony -95

Година: 1995
Километража: 65 000 - 69 999
04 јун. 08:26 Претпријатие , ,

Hyundai Pony -94 Prv gazda bez plin

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 65 000 - 69 999
03 јун. 12:53 , ,

Hyunday Pony 1995 - 650

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 12:33 , ,

Hyundai Pony -95

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 15:07 ,

Hyundai Pony LS -94

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 12:22 , ,

Hyundai Pony -95 Benzin Plin

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 14:33 , ,

Hyundai Pony 1.3 GLS -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 09:37 , ,

Hyundai Pony -94

42 000 МКД

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 22:12 , ,

Hyundai Pony -92 ITNO

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
10 апр. 23:09 , ,

Hyundai Pony -92

650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 00:42 , ,

Hyundai Pony -91

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 15:50 ,

Hyundai Pony -95

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 23:44 ,

Hyundai Pony -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 14:31 ,

HYUNDAI PONY 1.5 58KW -92

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 10 000 - 14 999
06 окт. 16:20 , ,

Hyundai Pony -02

450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
30 јун. 14:15 , ,

Hyundai Pony so A-Test Plin -97

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток