Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Santa Fe

Вчера 16:22 ,

MNOGU SOCUVAN DZIP „HYUNDAI - SANTA FE“ 2.2 CRDI

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 12:59 , ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDi

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 20:39 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 јул. 17:32 , ,

Dzip vo odlicna sostojba moze i zamena

1 234 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 22:21 ,

Se prodava Hyndai Santa Fe vo odlicna sostojba

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 19:50 ,

Hyndai Santa Fe

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 08:49 ,

Hyundai Santa Fe 2.2��������

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 20:30 , ,

Santa Fe 2.2 -06

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 15:26 , ,

Hyundai Santa Fe

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 15:29 , ,

Hyundai Santa Fe 2.2

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан. 14:46 , ,

Hyundai Santa Fe 4×4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 10:32 , ,

Hyundai Santa Fe

4 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 11:44 ,

Hyundai Santa Fe

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 ноем. 09:52 , ,

Hyundai Santa Fe

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 18:57 , ,

Hyundai Santa Fe

4 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
08 окт. 23:58 , ,

Hyundai Santa Fe 4x4 awd full oprema

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 17:24 ,

Hyundai Santa Fe

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 20:00 ,

Hyundai Santa Fe

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 14:32 , ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDi

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 18:23 , ,

Hyundai Santa Fe

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 12:06 ,

Hyndai

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
24 апр. 22:47 , ,

Hyundai Santa Fe

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 апр. 14:21 , ,

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 4WD 155KS

7 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 16:28 , ,

Hyundai Santa Fe 2.2 crdi -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 16:20 , ,

Hyundai Santa Fe

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 20:54 ,

HYUNDAI SANTA FE 4WD V6

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 17:46 ,

HYUNDAI SANTA FE 4WD V6

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 14:29 ,

Hyundai Santa Fe 4x4 Ekstra Sostojba Automatik

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 фев. 17:39 , ,

Hyundai Santa Fe

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 10:26 , ,

Hyndai Santa Fe 2.2 crdi 150 ks

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 09:02 , ,

Hyundai Santa Fe moze zamena

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 17:22 , ,

Hyundai Santa Fe bez zamena

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
05 јан. 18:27 ,

Hyundai Santa Fe 2.0 4x4 full oprema

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек. 08:56 , ,

Hyundai Santa Fe 4x4 kako nov

10 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 10:56 , ,

Hyundai Santa Fe -06 2.2 dizel

8 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 12:06 ,

Hyundai Santa de GLs srdi/16 v

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт. 00:43 , ,

Santa Fe -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
12 окт. 22:10 , ,

Hyundai Santa Fe

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 15:52 , ,

Hyundai Santa Fe

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг. 21:57 ,

Hyundai Sana Fe -10

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
24 јул. 23:57 ,

Hyundai Santa Fe full oprema

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
21 јул. 19:42 , ,

Hyundai Santa Fe 4x4

5 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 00:16 , ,

Hyndai Santa Fe 2.2 crdi -07 moza zamena

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 18:50 ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI 4X4 KAKO NOVO

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
06 мај 21:04 ,

Hyundai Santa Fe

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 18:49 , ,

PRODAVAM ZIP HONDAI SANTA FE

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 08:50 Претпријатие ,

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 4WD FUL VIP AUTO

8 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар. 11:49 ,

Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 01:55 , ,

Hyundai Santa fe

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток