Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Hyundai | Santa Fe

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 септ. 14:34 ,

Hyundai Santa Fe 2.4i

17 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
03 јул. 15:34 ,

Hyundai SantaFe 2.0 CRDI FWD

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
27 мар. 14:10 ,

Hyundai Santa Fe -07

7 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 окт. 10:06 ,

Hyundai Santa Fe -05

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 12:07 ,

Hyundai Santa Fe -04

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
23 мар. 23:23 ,

Hyundai Santa Fe -04

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток