Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Hyundai | Sonata

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 септ. 22:27 , ,

hyundai SONATA 2.0 crdi

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 13:09 ,

Hyundai Sonata -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
09 јан. 04:33 ,

Hyundai Sonata

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
09 ноем. 19:43 ,

Hyundai Sonata

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг. 16:49 , ,

Prodavam Hyundai Sonata 2.0 GLSI

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 12:11 ,

Hyundai Sonata 2.0 CRDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 мар. 16:33 ,

Hyundai Sonata -07 2.0 CRDI

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
28 ноем. 11:54 , ,

Hyundai Sonata GLSI 2.0

3 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
23 окт. 18:22 ,

Hyundai Sonata

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
08 окт. 20:34 ,

Hyundai Sonata CRDi 2.0 dizel 103 kw

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток