Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Terracan

11 јул. 21:57 , ,

Odlicno socuvan Hyundai Terracan 2.9CRDi

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 15:13 , ,

Hyundai Offroad

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 18:00 ,

Hyundai Terracan Polsedna serija vo dobra sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 08:35 ,

Hyundai Terracan

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 23:35 ,

Hyundai Terracan

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
23 септ. 17:52 , ,

Hyundai Terracan vo odlicna sostojba

5 000 МКД

Година: 2008
Километража: 40 000 - 44 999
23 септ. 17:44 , ,

Hyundai Terracan

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 12:38 , ,

Hyundai Terracan 2.9 crdi

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 19:56 ,

Hyundai Terracan menuvam za kamionce

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 19:23 ,

Hyundai Terracan 2.9 crdi facelift

5 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:49 , ,

Hyundai Terracan 4x4 offroad

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 09:08 ,

Hyundai Terracan

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 17:40 , ,

Hyundai Terracan 4x4

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
17 јул. 01:55 ,

Hyndai Terracan

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 15:08 ,

Hyundai Terracan 2.9 CRDI

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 17:36 ,

Hundai Terracan 2.9 moze zamena

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 14:25 ,

HYUNDAI TERRACAN 2.9CRDI -04 MOZE ZAMENA

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 22:21 ,

Hyundai Terracan

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 11:51 ,

Hyundai Terracan

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 дек. 16:09 ,

Hyndai Terracan 2.9 crdi reg zel karton novi gumi

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 13:49 ,

Hyundai Terracan

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 22:09 ,

HYUNDAI TERRACAN 2.9CRDI

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 13:18 ,

Hyundai Terracan 2.9crdi

7 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 14:36 ,

Hyundai Terracan 4x4 -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 19:56 ,

Hyundai Terracan 2.9 dizel -02

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 15:41 ,

HYNDAI TERRACAN 2.9CRDI 150ks uvoz od Svajcarija

5 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 19:13 ,

Hyundai Terracan -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 23:38 ,

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI -03 PRV GAZDA

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток