Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Trajet

10 дек. 02:33 , ,

Hyondai Trajet 2.0 TD

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 13:04 Претпријатие ,

Hyundai Trajet zamena za Pick Up

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 09:10 ,

Hyundai Trajet ITNO

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 17:26 ,

Hyundai Trajet -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 15:49 , ,

Hyundai Trajet -04

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 02:50 ,

HYUNDAI TRAJET -01

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток