Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Hyundai | Trajet | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 окт. 22:28 Автомобили , Струмица

Hyundai Trajet 2.0 CRDI

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 13:04 Претпријатие Автомобили , Штип

Hyundai Trajet zamena za Pick Up

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 09:10 Автомобили , Радовиш

Hyundai Trajet ITNO

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 17:26 Автомобили , Гостивар

Hyundai Trajet -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 15:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyundai Trajet -04

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 02:50 Автомобили , Охрид

HYUNDAI TRAJET -01

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток