Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | i10

06 авг. 15:22 ,

Hyundai i10 -08

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 13:22 , ,

Hyundai i10 -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 35 000 - 39 999
05 јун. 00:44 , ,

HYUNDAI i10 2011 El&EM auto

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
08 авг. 21:41 , ,

Hyndai i10

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
02 авг. 16:06 , ,

Hyundai i10

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
25 јул. 15:17 ,

Hyundai i 10 atos

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
30 апр. 20:31 , ,

Hyundai i10

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
20 мар. 10:37 , ,

Hyundai i 10 -09

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
17 мај 19:01 , ,

Hyundai i10

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
15 дек. 12:13 ,

Hyundai i10

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 окт. 13:55 , ,

Hyundai i10

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
14 јул. 11:00 , ,

Hyundai i10

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
04 апр. 11:30 ,

Hyundai i10

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 јул. 15:05 , ,

Hyundai i10 -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
12 ноем. 15:40 , ,

Hyundai i10 - 08

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
28 окт. 22:01 , ,

Hyundai i10 -09

Година: 2009
Километража: 30 000 - 34 999
24 окт. 23:39 , ,

Hyundai i10-10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 35 000 - 39 999
17 окт. 18:50 ,

Hyundai i10 -08

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
20 септ. 12:59 , ,

Hyundai i10 -08

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
21 апр. 19:17 ,

Hyundai i10 ZAMENA ZA PIKAP - 08

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток