Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | i20

03 авг. 21:18 Претпријатие , ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
28 јул. 10:46 Претпријатие ,

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS -14

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 15:41 , ,

HYUNDAI I20

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
31 авг. 10:04 , ,

Ekstra cena TOP PONUDA

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 јун. 08:08 , ,

Hyundai I20 benzin plin

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 13:16 , ,

HYUNDAI I20

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 18:20 ,

Hyundai i20 -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
16 јун. 16:47 ,

Hyundai i20

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 19:36 , ,

Hyundai i20 -11

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
03 мај 16:50 , ,

Hyundai i20 -10

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток