Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Hyundai | i20 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 10:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hyundai i20 1.4 CRDi Comfort

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:07 Претпријатие Автомобили , Велес

HYUNDAI I- 20 1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 13:56 Автомобили , Тетово

Hyindai i20

4 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 10:04 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ekstra cena TOP PONUDA

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 јун. 08:08 Автомобили , Скопjе , Скопје

Hyundai I20 benzin plin

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 13:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI I20

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 18:20 Автомобили , Гостивар

Hyundai i20 -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
16 јун. 16:47 Автомобили , Делчево

Hyundai i20

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 19:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Hyundai i20 -11

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток