Македонски | Shqip | English |

Струмица | Возила | Автомобили | Hyundai | i20

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 14:28 , ,

HYUNDAI i20 -10 FULL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

3 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:52 Претпријатие ,

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS -14

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 10:29 Претпријатие ,

Hyundai i20 1.4 CRDi Comfort

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 16:34 Претпријатие ,

HYUNDAI I- 20 1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 09:46 Претпријатие , ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
21 дек. 16:44 Претпријатие ,

HYUNDAI i20 -09 1.4 CRDi

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 10:04 , ,

Ekstra cena TOP PONUDA

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 јун. 08:08 , ,

Hyundai I20 benzin plin

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 13:16 , ,

HYUNDAI I20

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 18:20 ,

Hyundai i20 -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
Кон почеток