Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | i30

12 авг. 11:49 Претпријатие ,

HYUNDAI I30 -10

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 18:18 Претпријатие ,

HYUNDAI i30 2008g 1.6 CRDi

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 01:40 ,

Hyundai i30 Fifa WM Edition

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 17:35 , ,

Se prodava

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
27 јун. 20:06 , ,

Hyndai i30

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
05 јун. 10:24 , ,

Hyndai i30 109HP Petrol+LPG BRC

5 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 10:24 , ,

Hyndai i30 2009 Petrol + LPG

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 18:42 , ,

Hyndai i30 109HP LPG 2009

5 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 18:52 ,

Hyundai i30

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
27 апр. 19:58 , ,

Hyundai I30 -09 prv gazda

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
26 фев. 12:40 , ,

HYNDAI i30 1.4CW

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
21 фев. 18:07 ,

HUNDAI i30 1.6CRDI SPORT EDITION 193000km MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 19:41 ,

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 66 KILOVATI

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан. 20:16 , ,

Hyndai i30 benzin plin fabricki -10

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан. 09:43 , ,

Hyundai I30

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
13 дек. 13:55 Претпријатие , ,

HYUNDAI I30 1.6CRDI 84KW -08

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 05:16 ,

Hyundai i30 1.6CRDI 128ks

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
26 ноем. 22:46 , ,

Hyundai i30 -121,6 CRDI TOVARNO Germanija

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
14 окт. 22:02 , ,

Hyundai I-30 -111.6 CRDi 90Ks Lanche Germa

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 17:17 ,

Hyundai i30

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 окт. 23:28 ,

Hyundai i30 benzin plin -11ALEK PRODADENA

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
14 јул. 09:56 , ,

Hyundai i30 1.6 CRDI AUTOMAT 85kw-11

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 22:48 ,

Hyundai i30 1.6CRDI 128ks

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
21 мај 23:40 , ,

Hyundai i 30

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 17:22 , ,

HYUNDAI i30-1.4 cvvt ODLICNO

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 09:26 ,

HYUNDAI i30 1.6CRDI 90KS FULL OPREMA UVOZ GERMANIJ

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 15:05 , ,

Hyundai I30 zacuvano

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
25 септ. 13:27 ,

HYUNDAI i30 1.6crdi

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 10:09 , ,

Hyundai i30 prv sopstvenik

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев. 12:14 ,

Hyundai i30

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
31 окт. 10:39 ,

Hyundai I30

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
07 септ. 20:17 ,

Hyundai i30

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 23:00 , ,

Hyundai i30

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
03 јан. 21:11 , ,

Hyundai i30 -11

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
24 дек. 10:59 , ,

Hyunday i30 so atestiran plin Odlicno socuvan

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 09:16 ,

HYUNDAI i30 -11

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 16:51 , ,

Hyundai i30 -11

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
28 јул. 20:09 ,

Hyundai i30 -08

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
14 јун. 14:41 , ,

Hyndai i30 ekstra povolna ponuda -11

8 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
27 мај 16:10 , ,

Hyundai i30 -11

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
27 мај 16:06 , ,

Hyundai i30 -11

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
14 мај 11:28 , ,

Hyundai i30 -07

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 12:21 ,

Hyundai i30 so atestiran plin -08

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток