Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Hyundai | i30

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


03 јул. 14:58 Претпријатие ,

HYUNDAI i30 2008g 1.6 CRDi

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 20:06 , ,

Hyndai i30

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
20 јун. 15:34 , ,

Se prodava

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
19 јун. 07:22 , ,

HYNDAI i30 1.6 CRDIl -07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 10:24 , ,

Hyndai i30 109HP Petrol+LPG BRC

5 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 10:24 , ,

Hyndai i30 2009 Petrol + LPG

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 18:42 , ,

Hyndai i30 109HP LPG 2009

5 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 18:52 ,

Hyundai i30

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
27 апр. 19:58 , ,

Hyundai I30 -09 prv gazda

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
13 апр. 07:39 , ,

HYUNDAI i 30 16 CRDI Full -07

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток