Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Hyundai | i30

02 мај 18:52 ,

Hyundai i30

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
31 окт. 10:39 ,

Hyundai I30

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток