Македонски | Shqip | English |
07 дек. 10:44 Претпријатие Автомобили , Куманово

Hyundai IX 20 1.4 90 KS Benzin-Plin

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 21:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyundai IX-20 1.4 dizel eur5 nova kola -13

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток