Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | ix35

12 авг. 11:49 ,

Hyundai ix35

11 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 14:19 , ,

Hyundai ix35 -12

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
31 јан. 10:52 ,

Hyundai iX35 2.0 crdi 4x4 -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 15:10 , ,

Hyundai ix 35

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
29 окт. 01:04 , ,

Hyundai ix 35 1.7 CRDi, 2011 god.

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
24 авг. 16:10 , ,

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
17 мај 17:48 , ,

Hyundai ix35 1.7 CRDI

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 17:50 , ,

Hyundai ix35 2.0 CRDi

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
19 мар. 18:48 , ,

Hyundai ix35 2.0 4x4 diesel 185 ks

11 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 13:25 , ,

Hyundai ix35

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 18:57 ,

Hyundai ix35 ili moze zamena

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 09:07 , ,

Hyndai IX 35

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 20:54 , ,

Hyundai ix35

14 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 00:06 ,

Hyndai ix 35

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 17:04 , ,

Hyuindai ix35

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 13:06 ,

Hyundai ix35 1.7crdi

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
16 окт. 12:22 ,

GARANCIJA I KASKO OSIGURAN HYUNDAI IX35 POVOLNO

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
24 јул. 19:42 , ,

Hyundai IX35 2.0 4х4 160 HP 4x4 so plin

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
28 мар. 08:24 , ,

Hyundai 2.0 186KS 4x4 CRDI

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 07:28 , ,

Hyundai ix 35 2.0 CRDI 185KS 4x4

15 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
29 апр. 17:47 , ,

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -10

16 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
25 апр. 12:50 , ,

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -10

16 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
15 фев. 14:48 , ,

HYUINDAI IX35 -13

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
01 ноем. 12:34 , ,

Hyundai ix35 -10

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 22:01 , ,

Hyundai ix35 2.0 CRDI 185KS -11

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
27 септ. 17:25 ,

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -13

23 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
18 апр. 15:18 ,

Hyundai ix35 -11

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток