Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Hyundai | ix35 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 окт. 01:04 Автомобили , Скопjе , Карпош

Hyundai ix 35 1.7 CRDi, 2011 god.

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
16 окт. 12:22 Автомобили , Битола

GARANCIJA I KASKO OSIGURAN HYUNDAI IX35 POVOLNO

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
06 окт. 18:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

Hyndai ix 35

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
19 септ. 11:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai IX35

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 16:10 Автомобили , Скопjе , Бутел

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
17 мај 17:48 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai ix35 1.7 CRDI

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 17:50 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Hyundai ix35 2.0 CRDi

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
19 мар. 18:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Hyundai ix35 2.0 4x4 diesel 185 ks

11 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 13:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Hyundai ix35

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 18:57 Автомобили , Кавадарци

Hyundai ix35 ili moze zamena

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток