Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | ix55

18 јун. 16:59 , ,

Hyundai ix55 Premium

12 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 01:04 , ,

HYUNDAI IX55 NEUVEZENO KUPENO OD KOREA AUTOTRADE

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток