Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Hyundai | Кавадарци

Accent , 8
Atos , 1
Coupe , 1
Getz , 3
Lantra , 1
Santa Fe , 3
Terracan , 2
Tucson , 1
ix35 , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Hyundai | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 јан. 13:54 ,

HYNDAI SANTA FE

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 01:30 ,

Hyundai Terracan super sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 11:44 ,

Hyundai Santa Fe

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 18:00 ,

Hyundai Terracan Polsedna serija vo dobra sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 18:57 ,

Hyundai ix35 ili moze zamena

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
16 ноем. 00:06 ,

Hyndai ix 35

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
03 ноем. 21:42 ,

Hyundai Accent

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
27 јун. 23:28 ,

Hyundai Lantra

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
09 мај 23:49 ,

Hyndai Accent 1.35 benzin

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 17:17 ,

Hyundai Accent 1.4 benzin

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 22:55 Претпријатие ,

Hyundai Tucson 2.0D 4WD -06 Germanski

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 16:11 ,

HYUNDAI ACCENT 1,5 BENZIN

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 19:00 ,

Hyundai Coupe

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 19:57 ,

Hyundai SANTA Fe 2.0 crdi

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 21:32 ,

Hyundai Getz 1.5 crdi

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 17:51 ,

Hyundai Accent

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
26 авг. 04:04 ,

HYUNDAI GETZ so atest PLIN -04

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 10:56 ,

Hyundai Getz 1.5 crdi -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 23:24 ,

Hyundai Atos -99 vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
20 мар. 11:59 ,

Hyundai Accent 1.5 gls full oprema -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 19:59 ,

Hyundai Accent 1.3, 12 valve 62kW -99 POVOLNO

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Hyundai | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток