Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Hyundai

Accent , 241
Atos , 42
Coupe , 47
Elantra , 25
Excel , 1
Galloper , 22
Getz , 71
Grandeur , 1
H-1 , 24
H 100 , 4
Lantra , 44
Matrix , 10
Pony , 61
Santa Fe , 134
Sonata , 29
Terracan , 30
Trajet , 7
Tucson , 101
i10 , 25
i20 , 20
i30 , 60
i40 , 1
ix20 , 3
ix35 , 33
ix55 , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Hyundai | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:53 , ,

Se prodava Hyndai Atos

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:03 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:07 , ,

Hyundai Accent 1.5 CRDI

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:38 , ,

Hyndai Atos -00

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:59 , ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDi

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:13 Претпријатие ,

Hyundai IX35 2.0 CRDi A/T -11

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:13 Претпријатие ,

Hyundai IX35 2.0 CRDi 135 kW

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 10:23 Претпријатие , ,

Hyundai I-20 1.2 Benz/plin 2010god Avto M&S

4 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:07 Претпријатие ,

HYUNDAI I 20 1.4 CRDi -10 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 05:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
01 мар. 23:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 20:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 19:39 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 14:51 , ,

Hyundai ix35 -12 2.0CRDI 4X4

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 12:34 , ,

Hyundai i30 od Korea Auto Trejd

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 19:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 19:49 Претпријатие , ,

HYUNDAI i 20 FUL OPREMA10 GOD 1.4 CRDI ODLICNO

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 19:48 Претпријатие , ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 19:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
28 фев. 18:09 ,

Hyundai Accent 1.3 2000 godina

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 15:35 ,

SE PRODAVA

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 12:00 ,

Hyundai ix35 2.0crdi 4x4,panorama,neuvezuvan kupen od mk

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 19:43 Претпријатие ,

HYUNDAI i20 1.1 CRDI 75KS -14

6 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 21:26 , ,

hyundai 1.6 crdi

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 14:32
Линк
, ,

SE PRODAVA HYNDAI i30

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 10:31 ,

Hyndai atos 1.0

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 06:56 , ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI REGISTRIRANO -06

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 18:52 ,

Hyundai SONATA 2.4 (165ks)

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 18:38 , ,

Hyundai i30 ne uvezeno 2012god atestplin

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 12:11 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6 CRDi Base

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 13:02 Претпријатие , ,

Hyundai i30 1.6 CRDi 115KS MT6

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Hyundai | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации