Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Hyundai | Штип

Accent , 12
Atos , 2
Elantra , 1
H 100 , 1
Pony , 2
Santa Fe , 6
Sonata , 1
Trajet , 1
Tucson , 1
i30 , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Hyundai | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мар. 06:00 Претпријатие ,

Hyundai Trajet zamena za Pick Up

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 14:56 ,

Hyundai Accent 1341ccm 63kw -02

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
21 мај 22:03 ,

Hyundai Atos -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
18 апр. 20:44 ,

Hyundai Accent 1341ccm

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 17:44 ,

Hundai accent

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 13:27 ,

HYUNDAI i30 1.6crdi

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
09 мај 21:22 ,

Hyundai Accent 1.3

999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 14:38 ,

Hyundai Atos

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
05 апр. 22:10 ,

Hyundai Elantra 1.6 TNG STAKLO

2 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
21 септ. 14:34 ,

Hyundai Santa Fe 2.4i

17 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
08 јул. 14:36 ,

Hyundai Accent

1 490 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
03 јул. 15:34 ,

Hyundai SantaFe 2.0 CRDI FWD

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 19:13 ,

Hyundai Accent

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 85 000 - 89 999
27 мар. 14:10 ,

Hyundai Santa Fe -07

7 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 дек. 22:58 ,

Hyundai Sonata so plinski ured -95

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 09:16 ,

HYUNDAI i30 -11

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
21 окт. 10:06 ,

Hyundai Santa Fe -05

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
18 јул. 16:08 ,

Hyundai Accent REGISTRIRAN -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 12:16 ,

Hyndai Accent 1.3 -98

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 20:06 ,

Hyundai Accent 111.000km -02 REGISTRIRAN DO 04 -17

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
02 мај 20:06 ,

Hyundai Accent -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
25 мар. 12:07 ,

Hyundai Santa Fe -04

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
23 мар. 23:23 ,

Hyundai Santa Fe -04

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
18 мар. 11:52 ,

Kombe Hyundai H 100 -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 450 000 - 499 999
06 дек. 10:24 ,

Hyundai Accent gls -95

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 18:26 ,

Hyundai Tucson 2.0 -06

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
27 мај 23:03 ,

Hyundai Pony 1.3 -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 08:51 ,

HYUNDAI ACCENT 1.3 VTOR GAZDA -97 ITNO

1 330 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 14:13 ,

Hyundai Pony -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Hyundai | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации