Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Isuzu | Midi

14 дек. 17:41 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE

1 800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 16:49 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE -93

1 800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток