Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Isuzu | Trooper

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 јул. 23:58 ,

Isuzu Trooper 3.1DT

6 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 20:11 ,

ISUZU TROOPER VO ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
02 јул. 18:57 ,

Isuzu Trooper -87

1 600 ЕУР

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 21:21 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
11 септ. 15:48 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
29 апр. 18:58 ,

Jeep Isuzi Trooper -92

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток