Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Isuzu

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


07 апр. 08:59 Претпријатие , ,

Isuzu D-Max Terensko

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
26 јул. 23:58 ,

Isuzu Trooper 3.1DT

6 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 20:11 ,

ISUZU TROOPER VO ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек. 17:41 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE

1 800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 16:49 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE -93

1 800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
02 јул. 18:57 ,

Isuzu Trooper -87

1 600 ЕУР

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 21:21 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
11 септ. 15:48 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун. 22:46 , ,

Isuzu Pick Up -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 апр. 18:58 ,

Jeep Isuzi Trooper -92

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток