Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jaguar

F-Pace , 1
F-Type , 1
S-Type , 22
XE , 2
XF , 21
XJ , 2
E-Type , 2
XJ6 , 1
XKR , 1
X-Type , 27
01 авг. 15:36 , ,

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
01 авг. 09:29 ,

Jaguar X-Type 2.0d

4 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 11:03 Претпријатие , ,

Jaguar X-Type 2.2 dizel -08 Avto M&S

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
29 јул. 16:20 ,

Jaguar S Type 2.7D 2004god Reg Moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 09:36 Претпријатие ,

JAGUAR XF 3.0 BI-TURBO PREMIUM LUXURY

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 20:09 Претпријатие , ,

Jaguar XF 270 moze i zamena

12 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 08:49 , ,

Jaguar XF 3.0 D full inter guma

16 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 07:20 Претпријатие ,

Jaguar XF 2.7-09

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 16:31 ,

Jaguar XE

28 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
16 јун. 23:35 ,

Jaguar

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
24 апр. 22:55 , ,

JAGUAR XF 3,0 D

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 15:59 , ,

JAGUAR XJ6 EXECUTIVE

9 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 17:27 , ,

Jaguar S-Type

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 15:51 ,

Jaguar X-Type 2.0D Executive

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 19:35 ,

JAGUAR X-TUPE 2.2

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
16 дек. 13:18 , ,

Jaguar XF 3.0D L 177KW -10

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 11:40 ,

JAGUAR XF LUXURY 2.7 BI-TURBO

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 11:36 , ,

Jaguar S type 2.7 Diesel Sport -06

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 05:30 , ,

Jaguar xf disel 2.7 v6 (CH )

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 окт. 05:30 , ,

Jaguar xf disel 2.7 v6 (CH )

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 18:00 ,

Jaguar X-Type

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
29 авг. 15:05 , ,

JAGUAR X-TYPE SPORT D -06

1 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 15:10 , ,

Jaguar X-type 2.1 v6 benzin/plin

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
18 авг. 17:16 ,

JAGUAR XJ SPORT executive

6 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
30 јул. 13:01 ,

Jaguar E-Type

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
13 јул. 13:26 , ,

Jaguar XF

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 јул. 19:40 , ,

JAGUAR X-TYPE 2.0 TDI

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 17:53 , ,

Jaguar X-Type 4x4 -03

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 21:58 , ,

Jaguar X-Type 2003v

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 22:44 ,

Jaguar XF 2.7

14 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 15:43 ,

Jaguar X-Type

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 17:50 ,

Jaguar XF

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 19:49 , ,

JAGUAR XF BITURBO PORTFOLIO 3.0 DIESEL

17 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 20:54 , ,

JAGUAR XF 3.0 LUXURY

19 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 20:27 , ,

Jaguar F-Type

60 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 15 000 - 19 999
22 окт. 13:56 , ,

Jaguar X Type Benzin-Plin 183000 km 156hp

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 22:10 ,

Jaguar X-type

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 авг. 14:37 , ,

Jaguar X-Type

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 јул. 19:45 ,

JAGUAR XF

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
08 јул. 16:31 ,

Jaguar X-Type

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 11:01 , ,

Jaguar 2.7XF

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 17:40 , ,

Jaguar S-Type

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 23:31 ,

Jaguar S-Type

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 14:19 ,

Jaguar XF 30 dizel -10

23 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
18 апр. 19:48 ,

Jaguar S-TYPE 2.7 Dizel Executive 204 ps

11 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 10:39 , ,

JAGUAR 2.0 D X-TIPE

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 15:52 , ,

Jaguar S-Type 2.7 dizel

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек. 11:53 , ,

Jaguar S-Type Povolno

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 20:18 , ,

JAGUAR XJ 2.7 HDI -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток