Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jaguar | S-Type

29 јул. 16:20 ,

Jaguar S Type 2.7D 2004god Reg Moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
16 фев. 17:27 , ,

Jaguar S-Type

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 11:36 , ,

Jaguar S type 2.7 Diesel Sport -06

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 17:40 , ,

Jaguar S-Type

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 23:31 ,

Jaguar S-Type

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 19:48 ,

Jaguar S-TYPE 2.7 Dizel Executive 204 ps

11 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 јан. 15:52 , ,

Jaguar S-Type 2.7 dizel

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек. 11:53 , ,

Jaguar S-Type Povolno

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 16:32 ,

JAGUAR S-TYPE BI TURBO 2.7 FULL OPREMA NOV

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
08 ноем. 16:45 ,

JAGUAR S-TYPE 2.7DIZEL V6 207KS EXECUTIV -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 18:02 ,

JAGUAR S-Type

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
29 септ. 23:32 ,

Jaguar S Type 3.0

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 17:26 , ,

Jaguar S-Type

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 13:18 ,

Jaguar S-Type

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 21:14 ,

Jaguar S-Type 2.7 Biturbo

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 01:51 ,

Jaguar S-Type

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 20:38 ,

JAGUAR X-Type Moze i zamena

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 20:12 , ,

Jaguar S-Type mozna zamena so doplata -05

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 11:34 , ,

JAGUAR S-TYPE 2.7 D LUXURY VERSION -06

8 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
11 септ. 17:48 ,

JAGUAR S-TYPE -01

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 18:34 , ,

Jaguar S-Type -01 Od Svajcaria Reg-05.2017

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 12:16 , ,

JAGUAR S- TYPE 3.0 BENZIN PLIN -00

4 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток