Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jeep | Друг модел

08 фев. 12:02 , ,

Jeep Shuanghuan SCEO

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
09 јан. 22:07 , ,

Jeep Shuanghuan CEO 4Х4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 14:05 , ,

Jeep Liberty -11

Година: 2011
Километража: 55 000 - 59 999
05 дек. 02:22 ,

Se prodava jeep dr 5

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 12:51 ,

Jeep dr 5

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
25 дек. 10:17 , ,

Jeep terensko

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
05 ноем. 22:43 ,

Jeep tata safari

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 04:27 ,

Jeep Grand Shiroko 2.7

5 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 08:33 ,

Jeep 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
30 ноем. 21:16 , ,

Jeep 4x4 na teren najdobar jeep -00

9 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг. 18:48 , ,

Mini Jeep -16

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
26 јул. 23:24 ,

Ruski Jeep Gaziga -90

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 10:03 , ,

Jeep Gonow GA200GPL -14

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
11 мар. 15:09 , ,

Mahindra GOA 2,6 Glx CRDe 4wd

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
14 мар. 21:53 ,

Jeep GAZIKA -80

2 300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 55 000 - 59 999
05 мар. 15:53 ,

JEEP GAZIKA -70

750 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
28 јан. 21:28 ,

Jeep Turbo dizel -98

4 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток