Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jeep | Cherokee

Вчера 12:01 , ,

Jeep Cherokee

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
04 авг. 09:36 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE -17

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
21 јул. 11:48 , ,

Jeep Cherokee -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 21:43 , ,

JEEP GRAND-CHEROKEE

5 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 11:33 , ,

JEEP CHEROKEE 2.8 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 21:49 , ,

Jeep Cherokee

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
03 јан. 18:34 , ,

JEEP CHEROKEE -11 2.8 crd Limited MOZE ZAMENA

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 15:45 , ,

Jeep Cherokee -08

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 ноем. 16:04 ,

Jeep Cherokee

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 12:01 , ,

Jeep Cherokee 2.0. Disel

20 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 65 000 - 69 999
14 ноем. 13:53 ,

Jeep Cherokee 2.5

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 15:46 , ,

Jeep Grand Cherokee

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
26 јул. 01:33 ,

Grand Cherokee

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 14:42 , ,

Jeep 4.0 laredo -00

4 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 18:47 , ,

JEEP CHEROKEE Blindiran

Година: 1999
Километража: 50 000 - 54 999
12 апр. 13:55 ,

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0CRD

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 13:08 ,

JEEP CHEROOKE

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
30 мар. 08:46 , ,

JEEP CHEROOKE 2.8 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 15:14 ,

Jeep Cherokее -98 2.5td

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 00:27 ,

Jeep Cherokee

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 15:37 , ,

Jeep Cherokee

2 700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 19:00 ,

Jeep Cherokee

5 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
28 септ. 11:28 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
13 септ. 19:06 , ,

Jeep Cherokee

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
21 мај 22:05 , ,

Jeep Cheeroke -03god so full oprema

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 23:18 ,

Jeep Cherokee

10 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
12 мај 02:37 ,

JEEP CHEROKEE 2.5 TDI Jamboree

4 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 12:23 , ,

Jeep Cherokee 2.8 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 22:23 ,

Jeep Cherokee

6 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 23:06 , ,

Jeep Cherokee

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 08:07 , ,

Jeep Cherooke 2.8 crd

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 18:19 , ,

Jeep Cherokee vo odlicna sostojba

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 окт. 18:15 ,

Jeep Cherokee vo super sostojba

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 23:03 ,

Jeep Cherokee 2.5 dizel

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 12:34 ,

Jeep Cherokee 4.0 Benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 21:56 , ,

Jeep Cherokee

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 15:11 ,

JEEP CHEROKEE 2.5 TURBO DIZEL

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 08:58 ,

Grand Cherokee Jeep

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
28 јун. 23:21 ,

Jeep Cherokee 4.0

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
10 јун. 19:02 ,

Jeep Cherokee

3 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 09:57 ,

JEEP CHEROKEE 2.8 CRD limited

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 18:55 ,

Jeep Cherokee Sport 2.5 crd

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 11:10 ,

JEEP CHEROKEE

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 03:18 ,

Jeep Cheroke Sport -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 јан. 20:23 , ,

Jeep Cherokee

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
01 ноем. 23:13 , ,

JEEP CHEROKEE -02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 20:52 , ,

JEEP CHEROKEE LIBERTY -04

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
19 јун. 20:56 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 13:57 ,

Jeep Cherokee sport 2.5 -02

6 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 20:29 , ,

Jeep Grand Cherokee -96

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток