Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jeep | Compass

Вчера 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 04:27 ,

Jeep Compass crd 2.2

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 19:24 ,

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 11:14 Претпријатие ,

JEEP COMPASS 2.0 CRD 140 KS KOZA 4X4 -08 MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 17:17 ,

Jeep Compass 4X4

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 јул. 15:21 ,

Jeep Compass 2.2 crd

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 08:07 ,

Jeep Compass 2.0

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 21:58 ,

Jeep Compass

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек. 19:58 , ,

Jeep Compass -19 COMPASS 1.4 140 Ks MTX FWD

19 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
03 септ. 21:51 , ,

4x4 Jeep Compass 2.2 CRD Sport -12

13 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
07 апр. 17:19 ,

Jeep Compass 2.0 CDTI 4X4

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 16:47 ,

Jeep Compass

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
26 јан. 17:33 , ,

Jeep Compass 2.0d 4x4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
12 јан. 12:33 Претпријатие ,

Jeep Compass 2.0 card

103 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 19:39 , ,

Jeep Compass 2.0 tdi

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 22:53 ,

Jeep Compass 2.0

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
27 апр. 19:47 , ,

JEEP COMPASS 4X4 VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 15:02 ,

JEEP COMPASS 4X4 2.0 CRD NEUVEZUAN REG

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 19:21 ,

JEEP COMPASS 4X4

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун. 22:01 , ,

Jeep Compass

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
01 мај 10:16 , ,

JEEP CHEROKEE COMPAS 2.O TDI FUL OPREMA 4x4 STAKLO

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
25 фев. 20:14 ,

Jeep Compass

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 фев. 18:07 , ,

Jeep Compass

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 19:56 , ,

JEEP COMPASS 2.0 4x4

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 фев. 17:48 ,

Jeep Compass 2.0 CRD 4x4 -07 Zamena

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток