Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jeep | Grand Cherokee

Вчера 11:20 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE -12

30 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
12 авг. 19:09 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг. 18:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 16:02 ,

Jeep Grand Cherokee EXTRA

23 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 15:54 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE KAKO NOVO

25 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 00:23 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 2007 Reg LIMITED

8 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 10:15 ,

JEEP GRAND CHEROKEE -07 LIMITED

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 13:59 ,

Jeep Grand Cherokee -00

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 10:26 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD -15

33 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
16 мар. 18:42 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED BLACK EDITION

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 21:36 , ,

Jeep Grand Cheroke 3.0 crd 4x4

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 23:19 ,

Jeep Grand Cheerokie 2.7 crd 163 ks 2004 God

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
27 мар. 21:14 ,

JEEP 3.0CRD OVERLAND -09 Facelift

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 13:02 ,

Jeep Grand Cherokee

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 13:30 , ,

Jeep Grand Cherokee Limited Edition

29 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
21 јан. 20:09 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 dizel

9 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан. 21:56 ,

Jeep Grand Cherokee 5.2

7 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
02 јан. 20:36 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 crdi -06

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 18:59 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 160kw -05

7 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 15:09 Претпријатие , ,

JEEP GRAND CHEROKEE KAKO NOVO

25 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
14 ноем. 16:41 ,

Jeep Grand Cherokee

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 16:04 , ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 -14

Година: 2014
Километража: 55 000 - 59 999
12 окт. 19:01 ,

Jeep Grand Cherokee

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
03 окт. 01:28 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -00

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
21 септ. 21:26 , ,

Jeep Grand CHEROKEE 3.1 TD -01

4 290 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 17:26 , ,

Jeep Grand Cherokee

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 14:39 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.1td, koza, klima, 4200 eur

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 00:28 ,

Jeep Grand Cherokee. 3.0 Dizel 218Ks TOP FORMA

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 13:08 Претпријатие ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 4X4 06god. AVTOCENTAR

8 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 18:55 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 2.5TD 116KS SERVISIRAN OFFROAD

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 23:25 , ,

Jeep Grand Cheeroke LAREDO so samo 35.000km

12 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 30 000 - 34 999
05 јун. 17:55 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 dizel -07

8 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 13:19 , ,

Jeep GrandCherokee za delove 2.7

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
26 мај 13:04 ,

Jeep Grand Cherokee

29 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
26 апр. 19:36 ,

Jeep Grand Cherokee 3.1 moze zamena

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 16:11 , ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD -06

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 15:58 , ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 06:56 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE

50 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
22 мар. 19:29 ,

Jeep grand Cherokee mk tablici

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 11:53 ,

Jeep GRAND CHIROKE 2.7CRD FULL

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 21:23 , ,

Jeep Grand Cherokee WJ -01 LIMITED

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 20:11 ,

Jeep Grand Cherokee

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 22:08 ,

Jeep Grand Cherokee

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 23:05 , ,

JEEP GRANDE CHEROKEE LIMITED 3.0

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:55 , ,

Jeep Grand Cherokee

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:55 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.0

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток