Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Jeep | Patriot | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 ноем. 01:46
Линк
Автомобили , Тетово

Jeep Patriot

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 19:19 Автомобили , Гостивар

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4X4 LIMITED EDITION

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
07 фев. 18:08 Автомобили , Гостивар

Jeep Patriot 2.0. Crd limiter edition 4×4

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
31 јан. 12:51 Автомобили , Гостивар

Jeep Patriot 2.0. Crd limiter edition

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 дек. 20:17 Автомобили , Струмица

JEEP PATRIOT

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 19:59 Автомобили , Гостивар

Jeep Patriot

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 септ. 13:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Jeep Patriot

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 јул. 02:03 Автомобили , Гостивар

Jeep patriot 2.0 CRD Limited edition

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 17:49 Автомобили , Гостивар

Jeep patriot 2.0 CRD Limited edition

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 мај 12:43 Автомобили , Скопjе , Центар

JEEP PATRIOT

10 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток