Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jeep | Willys

15 јул. 22:53 ,

JEEP WILLYS MODEL 1942 -1952

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: Постари од 50-тите
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток