Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia

Besta , 7
Capital , 8
Carens , 21
Carnival , 56
Cerato , 11
Clarus , 12
Magentis , 4
Picanto , 35
Pregio , 10
Pride , 16
Retona , 2
Rio , 50
Rocsta , 1
Sephia , 26
Shuma , 6
Sorento , 127
Soul , 6
Sportage , 104
Venga , 4
cee´d , 48
pro_cee´d , 13
Вчера 17:11
Линк
, ,

Prodavam Kia Sorento 2002 god. dizel, avtomatik

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 10:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:51 , ,

KIA SPORTAGE 2.0 i 4x4 Automatic NE UVEZEN -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:11 , ,

Prodavam Kia Sorento 2002 god. dizel, avtomatik

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
Вчера 10:43 Претпријатие , ,

KIA pro_cee'd -09 FUL OPREMA 1.6 CRDI

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
10 авг. 20:57 ,

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
10 авг. 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 09:44 Претпријатие , ,

Kia Rio 1.5 CRDI 2007 godina

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 02:08 , ,

Kia Sportage -16

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
10 авг. 01:25 , ,

KIA SPORTAGE 4X4 DIZEL 2008 ful oprem MK Reg garaz

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 19:21 ,

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
07 авг. 10:50 Претпријатие ,

KIA PRO_CEE'D 1.6 CRDI 116KS -08

4 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 12:29
Линк
Претпријатие ,

KIA CEED FACELIFT 1.6 CRDI -10 NOVO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 12:16 Претпријатие ,

Opel Zafira 1.9 cdti -07 Full moze zamenа

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 11:04 , ,

Kia Pride -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 08:04 ,

Kia Sephia

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
03 авг. 10:55 , ,

KIA SEED 1.4 benzin- plin

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
02 авг. 16:05 , ,

KIA SPORTAGE -14

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
02 авг. 12:46 , ,

KIA SOUL 1.6 Crdi -09 Sega Uvezen Od Belgija Nov

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 авг. 11:06 , ,

Kia Sorento

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 17:47 Претпријатие , ,

PRODAVAM KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 16:52 ,

SE PRODAVA POVOLNO AVTOMOBIL KIA

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 15:08 , ,

Kia Sorento 2.5 crdi -06 Registrirana

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 11:45 , ,

Kia Carnival full opremena

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
21 јул. 09:09 ,

KIA RIO 1.5CRDI -07 NOVA KOLA MOZNA ZAMENA

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 јул. 01:08 ,

Prv sopstvenik

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
19 јул. 23:59 , ,

Kia picanto

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 23:45 ,

KIA SORENTO

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 14:18 , ,

KIA CERATO 1.5CRDI

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 14:18 ,

Kia Sportage -11

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 јул. 09:45 , ,

Kia Carnival -07

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 08:00 Претпријатие , ,

Kia Rio1. 4 benzin+plin

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 јул. 00:05 , ,

KIA SORENTO 2.5 CRDi EX 4X4 -2003god KOZEN SALON

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 21:41 , ,

KIA CARENS 2.0 CRDI SO 7 SEDISTA

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 13:11 , ,

KIA RIO -05 BENZIN 1.4 TOP

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
07 јул. 16:52 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 103kw 140ks

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 10:38 ,

Kia Rio 1.5CRDi

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 20:37 , ,

KIA CEED SW 1.4 TNG Neuvezuvana

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
25 јун. 02:59 ,

Zacuvan KIA Sportage registriran do Oktomvri 2020

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
24 јун. 15:28 , ,

Kia Cee'd 1.6 diesel

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 18:38 , ,

Se prodava KIA Picanto

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 23:51 ,

KIA CEED 1.4 CVVT 109 KS -08

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 20:19 , ,

Kia ceed 2009

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
15 јун. 18:48 , ,

Kia picanto

2 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток