Македонски | Shqip | English |
18 септ. 17:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Delta

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
23 авг. 12:27 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Delta

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
11 авг. 20:49 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Avela

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
12 мар. 17:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia -99

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
10 окт. 21:11 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Asia Rocksta R2 offroad

3 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
04 јун. 13:42 Автомобили , Кавадарци

KIA Avella

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
07 мар. 17:14 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Avela

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
26 фев. 21:38 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Delta

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
08 јан. 10:49 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Avela Delta

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
04 септ. 15:10 Автомобили , Куманово

Kia Avela Delta

Година: 2000
Километража: 50 000 - 54 999
05 ноем. 22:44 Автомобили , Велес

Kia -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 22:44 Автомобили , Велес

Kia -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 22:04 Автомобили , Делчево

Kia -99

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
04 ноем. 16:31 Автомобили , Велес

Kia -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 09:04 Автомобили , Велес

Kia odlicno socuvana -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 22:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Avella GXI -99

590 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
11 окт. 13:24 Автомобили , Скопjе , Центар

Кia Avella so plinska boca -97

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
03 септ. 20:48 Автомобили , Ресен

KIA AVELA -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
08 авг. 13:06 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Avela -98

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 19:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia Asia Towner -97

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
15 окт. 01:47 Автомобили , Битола

KIA DELTA -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток